Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Podsumowanie UTMB 2022 Podsumowanie UTMB 2022 Jest jeszcze świeżo po zawodach więc to dobry czas na  podsumowanie i sprawdzenie gdzie tkwią rezerwy. Bardzo szybko podsumowanie zrobił Coros z aktywności Kiliana (link). Znajdziemy tutaj analizę jego przygotowań, a później analiza całego biegu. Polecam zobaczyć. Zawody podzielone są na odcinki i każdy z nich zawiera kluczowe dane. Kilian to legenda i wygrywając po raz 4 UTMB udowadnia, że jest świetnie przygotowany na ultra ale też i na szybkie bieganie ( w ty roku wygrał też Zegamę z rekordem i Hardrock 100mil). 
Mój start w UTMB 2022 - Job done! Mój start w UTMB 2022 - Job done! UTMB to igrzyska biegów ultra. Dla każdego biegacza to finał trailowej ligi mistrzów. Tysiące kibiców śledzących relacje, tysiące kibiców na trasach. Znaleźć się na listach startowych to marzenie każdego kto chociaż raz spróbował biegów trailowych. Każdy dystans przyciąga uwagę publiczności, ale najgoręcej rozpala główny bieg UTMB na dystansie 171 km z 10 000 metrów przewyższenia - pętla wokół Mont Blanc. Moim zdaniem w tym roku każdy dystans miał swoją śmietankę najlepszych biegaczy - oczywiście z wybitną dominacją na dystansie UTMB gdzie na listach znajdowali się najlepsi z najlepszych, a przed nimi Kilian Jornet 
Obóz treningowy Tignes 2022 Obóz treningowy Tignes 2022 Ten sezon postawiłem w sumie pod jeden cel - UTMB. Choć jak zgłaszałem się w tym roku, zaznaczyłem opcję ubezpieczenia od rezygnacji. Wiem jak wyglądały przygotowania, w sumie nie tak jak bym chciał ;/  Oczywiście zrobię wszystko żeby wystartować i dać z siebie wszystko, ale jednak lampka z tyłu głowy jest, że może coś pójść nie tak. Czasami już myślę co dało się lepiej zrobić, lub co będę mógł lepiej zrobić w przyszłości. Ale jestem w tym miejscu w którym jestem i każdy dzień to dar.
Następna strona