Jesteś tutaj: Aktualności ULTRA TRAIL Małopolska 170 km

ULTRA TRAIL Małopolska 170 km

Czas na start - wielka szkoda że początek roku ułożył jak się ułożył – ale trzeba się dostosować do sytuacji która nam się trafia. Plan na początek roku był żeby zrobić 170 km, nie udało się w Słowenii to uda się w Polsce a dokładaniej w Małopolsce.

Wybrałem start w UltraTrail Małopolsce, był problem bo już nie było miejsc, ale zostały jeszcze raz uruchomione zapisy wiec kupiłem pakiet (370 zł ).  Dystans 170 km to samo co na UTMB, nazbierane prawie 9 tys m przewyższenia, przygotowując taktykę na start chciałem podobny rozkład pkt jak na UTMB, tu to się połowicznie udało. W sumie czego się boję na tym starcie- żeby ciało wytrzymało, bo kryzysy będą i będę się musiał  nauczyć zwalczać trudne momenty. Start o 17:00 też powoduje że przebiegnę nockę i przetasuje cały sprzęt w bojowych warunkach. Taki miałem cel na początek tego roku. 

Grunt to spokój i robić swoje – zamierzam się dobrze bawić szlakiem i realizować swoje założenia.

Dla fanów mamy konkurs na typowanie czasu – w nagrodę będzie książka „Czas na ultra” oraz gadżety od Corosa. Typujeice na FB ;)  Trzymajcie kciuki za udany bieg i do zobaczenia na szlaku