Jesteś tutaj: Współpraca

Współpraca

Starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Mój udział w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związany jest z wysokimi kosztami podróży, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie górskie jest jedną z bardziej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie. Wiele imprez związanych z biegami, np. UTMB, gromadzi ponad 15 tysięcy uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroką zasięg medialny.
Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji, którym odpłacam się zajmując jak najlepsze miejsca. Moim doświadczeniem i wiedzą wspieram moich partnerów biznesowych, nierzadko pomagając w testach prototypowych modelach sprzętu.

Informacje i szczegóły związane ze współpracą biznesową:

Łukasz Piątkiewicz
Email: piatkiewicz.lukasz@gmail.com
Tel: +48 514 333 843

Partner główny

Buff

BUFF® Team Polska powstał w 2017 roku. To marka która jest nierozerwalnie związana ze sportami outdoorowymi, a w szczególności z biegami górskimi. Dzięki BUFF osiągam swoje cele oraz mogę planować następne starty! Jestem również zawodnikiem team’u międzynarodowego.

Partner oficjalny

Columbia

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.

Partnerzy wspierający

Maurten

Szwedzka firma Maurten zrewolucjonizowała rynek napojów nawadniających. Dużym problemem dla sportowców wytrzymałościowych są kwestie żołądkowe po przyjęciu izotoników. Maurten odkrył jak uniknąć tego typu problemów.

Czytaj więcej
Silva

SILVA to pochodząca z Sollentuna w Szwecji firma specjalizująca się w nawigacji i oświetleniu. Wszystko zaczęło się od wynalezienia w 1933 roku pierwszego na świecie kompasu płynnego, który w tym okresie bił na głowę inne dostępne na rynku kompasy.

Czytaj więcej

Partner medyczny

SPORTOKLINIK

SPORTOKLINIK to specjalistyczne Centrum Ortopedii i Traumatologii Sportowej, stworzone przez entuzjastów nowoczesnych technik leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu. Specjaliści z kliniki stosują najnowsze procedury, które pozwalają na sprawne, kompleksowe leczenie i szybki powrót do sprawności po urazie.

Czytaj więcej