Jestem absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu, trenerem II klasy sportowej. Ukończyłem też fizjoterapię w policealnym studium medycznym. Od wielu lat trenuję sam siebie, ale także chętnie dzielę się swoim doświadczeniem z innymi.

Zdarza mi się być zapraszanym przez różnego rodzaju stowarzyszenia, Fundację czy grupy biegowe. Staram się wtedy szerzyć swoją wiedze na temat treningu, regeneracji czy odżywiania.

Posiadam kilku zawodników zarówno amatorów, biegaczy ulicznych, traithlonistów jak i biegaczy górskich czy czołowych zawodników w Polsce.

 

Jeśli nie wiesz, jak zacząć przygodę z bieganiem, jak realizować swoje cele czy zdobywać swoje wymarzone szczyty, zapraszam do współpracy.

Zachęcam również do odwiedzania mojego bloga, gdzie będę poruszał różne problemy dotyczące treningu, i radził, jak się przygotować do konkretnych maratonów czy biegów ultra.

Wszystkim zainteresowanym moimi treningami polecam platformę MOVESCOUNT, gdzie – dzięki zegarkowi SUUNTO AMBIT – można zobaczyć jak biegam, gdzie biegam oraz obserwować wiele innych potrzebnych parametrów.

Potrzebujesz osobistego treningu? Skontaktuj się ze mną!


Reference

Krystian Ogły – lat 38. Co porabiam na co dzień? Kupuję rzepak do olejarni☺ Niegam nieprzerwanie od 8 lat, a z Marcinem współpracuje od 3. Współpraca z Marcinem to przede wszystkim usystematyzowanie treningów, przygotowanie ułożone pod konkretny cel, większa motywacja, odpowiedzialność przed drugą osobą wymuszającą systematyczność☺.

Krystian Ogły – zdobywca srebrnej klamry na Western States Endurance Run, ukończył w świetnym czasie Grand Raid Reunion na dystansie 164 km
i przewyższeniu 10000+, świetny wynik na UTMB
w 2015 roku – 50 miejsce