wspólny trening Marcina Świerca i Lotosu

Wizyta w Trójmieście. Trening zbiegów i podbiegów. Przysięgam, będę częściej!

Krystian Świerc Bieganie

5.11.2016, sobota… Wreszcie. Po wielu, naprawdę wielu latach docieram do Trójmiasta. Dostaje zaproszenie od TKKF Lotos oraz Sklepu Biegowego w Gdańsku. Tam mnie jeszcze nie było, a czasami dostaje od Was – biegaczy, kibiców, ultrasów zapytania czy zamierzam się pojawić w Trójmieście. Na wspólną wyprawę nad nasz kochany Bałtyk namawiam Natalię Tomasiak i tak w telegraficznym skrócie zjawiłem się w Trójmieście. Od razu wiem, że będę tu częściej!

Sobota to czas na spotkanie z Wami. Dzięki Sklepowi Biegowemu i uprzejmości Hotelu Szydłowski – mam przyjemność zobaczyć się z Wami i podzielić się opowieściami o moich startach w sezonie 2016. Razem z Natalią opowiadamy też o Skyrunningu i regeneracji.

Niedziela to już czas na wspólny trening. Trójmiejski Park Krajobrazowy, słynna ulica Abrahama… Dla mnie brzmi tajemniczo, ale stawiam się w umówionym miejscu i czasie. Okazuje się, że będziemy biegali w naprawdę sporej grupie. Na treningu jest prawie 80 osób. Tereny świetne, miękko, kolorowo i naprawdę pagórkowato. Aż trudno uwierzyć, że w linii prostej jesteśmy od morza bardzo, bardzo blisko. Pokonujemy ponad 16 kilometrów, po drodze wykonujemy trening zbiegów i podbiegów.

Było naprawdę sympatycznie. Bardzo dziękuje TKKF Lotos za zaproszenie i organizację treningu. Wiem, że będę u Was częściej 🙂

 

treningi zbiegów i podbiegów trening zbiegów i podbiegów img_5802  trening zbiegów i podbiegów trening zbiegów i podbiegów