Marcin Świerc. Trenuj z Mistrzem

Start przygotowań do nowego sezonu – obóz biegowy w Krynicy-Zdroju

Krystian Świerc Bieganie

Obozem biegowym w Krynicy Zdroju rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu startowego. Bardzo zależy nam na jakości naszych spotkań z uczestnikami, dlatego wybieramy takie miejsca w Polsce, które zapewniają świetne warunki treningowe. Obóz biegowy w Krynicy Zdroju to jeden z zaledwie kilku jakie przygotowujemy w tym sezonie. Kolejny raz dotarły do nas osoby z niemal całej Polski: Tychy, Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Warszawa, Poznań czy…Mrągowo!

Co prawda pogoda nie była tak wiosenna jak w poprzednim sezonie, ale za to przeżyliśmy dwie pory roku. Pierwsze dni obozu to prawdziwa polska złota jesień, druga część to typowo zimowe warunki.

Podczas obozu skupiliśmy się przede wszystkim na wycieczkach biegowych, stabilizacji oraz właściwej regeneracji. Na obozy biegowe przyjeżdżają bardzo ambitne osoby, które podchodzą poważnie do startów. Dlatego bardzo ważne jest, aby każdy z nich trenował świadomie. Na sukces na mecie składa się bardzo wiele czynników, dlatego celem nadrzędnym każdego obozu jest po prostu bardziej świadome trenowanie.

Na obozie nie mogło zabraknąć gości. Jak zawsze na wysokości zadania stanęła Alicja Kierzkowska, a dr Piotr Kocełak opowiadając o suplementacji zaprezentował jeden z ciekawszych wykładów jaki miałem okazję usłyszeć.

Jeszcze raz dziękuję obozowiczom za dawkę pozytywnej energii.

Jeśli też chcesz bardziej świadomie trenować zapisz się na obóz biegowy.

fullsizerender-4 Obóz biegowy w Krynicy Zdroju img_5906 obóz biegowy obóz biegowy Marcin Świerc obóz biegowy