Marcin Świerc. Trenuj z Mistrzem

Start przygotowań do nowego sezonu – obóz w Krynicy-Zdrój

Krystian Świerc Bez kategorii

Obozem w Krynicy-Zdrój rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu. Obóz w Krynicy-Zdrój to jeden z zaledwie kilku jakie przygotowujemy w sezonie dlatego bardzo zależy nam na jakości naszych spotkań. Kolejny raz dotarły do nas osoby z niemal całej Polski: Tychy, Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Warszawa, Poznań czy…Mrągowo!

W tym roku co prawda pogoda nie była tak wiosenna jak w rok temu, ale za to przeżyliśmy dwie pory roku. Pierwsze dni obozu to prawdziwa polska złota jesień, druga część to już typowe zimowe warunki.

Podczas obozu skupiliśmy się przede wszystkim na wycieczkach biegowych, stabilizacji oraz właściwej regeneracji. Ponieważ przyjeżdżają do nas bardzo ambitne osoby, bardzo ważne jest spowodować, żeby każdy z nas trenował bardziej świadomie. Na sukces na mecie składa się bardzo wiele rzeczy, dlatego celem nadrzędnym każdego obozu jest po prostu bardziej świadome trenowanie.

Na obozie nie mogło zabraknąć gości. Jak zawsze na wysokości zadania stanęła Alicja Kierzkowska, a dr Piotr Kocełak opowiadając o suplementacji zaprezentował jeden z ciekawszych wykładów jaki miałem okazję usłyszeć.

Jeszcze raz dziękuje obozowiczom za dawkę pozytywnej energii.

fullsizerender-4 img_5849 img_5906 img_5911 img_5992 img_6003