Współpraca


Starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Mój udział w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związany jest z wysokimi kosztami podróży, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie górskie jest jedną z bardziej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie. Wiele imprez związanych z biegami, np. UTMB czy Festiwal w Krynicy, gromadzi ponad 15 tysięcy uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroką reklamę.

Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

współpraca

Sponsor zawodnika


Logo Energa

Grupa Energa aktywnie wspiera promocję zdrowego trybu życia, rozwój sprawności fizycznej i sport w wymiarze profesjonalnym. Prowadzi także działania, które nie tylko zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, ale również przynoszą wymierne efekty sportowe, czego przykładem jest wspieranie akademii sportowych czy programy, tj. Energa Basket Cup – ogólnopolski turniej minikoszykówki dla szkół podstawowych, w którym każdego roku bierze udział ok. 80 tys. dzieci.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.
Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km², co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Sponsorzy sprzętowi/Teamowi


Logo Buff

BUFF® Team Polska powstał w 2017 roku. To marka która jest nierozerwalnie związana ze sportami outdoorowymi, a w szczególności z biegami górskimi. Dzięki BUFF osiągam swoje cele oraz mogę planować następne starty!

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.


Logo Columbia

Sponsorzy wspierający


Dzięki wsparciu znanej i cenionej firmy meblowej KLER mam możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności sportowych. Otrzymałem także możliwość wzięcia udziału w zawodach sportowych organizowanych poza granicami naszego kraju. „Chcę dążyć do perfekcji” – tak brzmi motto zawodowe założyciela firmy Pana Piotra Klera, który swoją firmę utworzył w 1973 roku, w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła, rozwinął ją z małego warsztatu rzemieślniczego w firmę produkującą meble wypoczynkowe o ustalonej wśród klientów marce na całym świecie. Jego ciągłe zamiłowanie do perfekcji, pasja do tego co się robi, talent, zdolności i osobiste predyspozycje pozwalające realizować wybraną drogę, ciężka praca, dyscyplina i konsekwencja w dążeniu do celu doprowadziły jego firmę na sam szczyt polskiego biznesu. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do grona wybrańców, którym firma KLER zaufała i których wspiera.


Logo Kler

Partnerzy


Jak odzież kompresyjna, to tylko ta dla najszybszych! Do grona moich partnerów dołączył światowy lider w dziedzinie kompresji sportowej, marka Compressport. Firma powstała w Szwajcarii i od kilku lat stopniowo zyskuje coraz większą renomę, ciesząc się popularnością i zaufaniem wśród biegaczy.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii liczę na poprawę krążenia krwi podczas wysiłku i wsparcia dla mięśni w trakcie regeneracji. Jeśli chodzi o mnie, to w przygotowaniach do kolejnych treningów i zawodów pomagają mi m.in. opaski kompresyjne, spodnie kompresyjne, skarpetki biegowe oraz odzież dla biegaczy zapewniająca komfort i klasowe wsparcie. Mam nadzieję, że duet Marcin Świerc & Compressport będzie mógł świętować najlepsze rezultaty!


Logo Compressport

 


Logo Archmax

ARChMax to hiszpańska firma zajmująca się produkcją akcesoriów do biegania. W swojej ofercie posiada plecaki do biegania, pasy biodrowe do biegania. Produkty firmy ARCh Max świetnie sprawdzą się podczas biegania w terenie. Wszystkie produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz duża funkcjonalność. Dobrze dopasowują się do ciała a pasy biegowe mają możliwość przymocowania kijów co doskonale sprawdza się na biegach ultra.W ubiegłym roku do współpracujących i wspierających mnie partnerów dołączyło wrocławskie Centrum Stomatologii Rodzinnej DENTAL CORNER. Klinika ta zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym leczeniem pacjentów z całego Dolnego Śląska a także z zagranicy.
Na sukces Dental Corner składa się przede wszystkim zespół wyjątkowych specjalistów. Długoletnie doświadczenie wzbogacane udziałem w specjalistycznych szkoleniach daje pacjentom pewność, że otrzymują leczenie na najwyższym poziomie. DENTAL CORNER oferuje kompleksowe leczenie w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji, przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz sprzętu stomatologicznego.
Dzięki specjalistycznej opiece lekarzy z DENTAL CORNER mogę być spokojny o swoje zdrowie, wyznaczać sobie kolejne cele i rozwijać karierę sportową.


Logo Dental Corner

Logo Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Już wtedy staraliśmy się, aby dzięki naszym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. W ofercie firmy znaleźć można szeroką gamę produktów dla biegaczy – w tym przede wszystkim wózki biegowe z serii Thule Glide oraz wielofunkcyjne przyczepki rowerowe z rodziny Thule Chariot (które również można wykorzystać jako wózki biegowe). To doskonały sprzęt dla sportowców, którzy chcą włączyć do swoich treningów dzieci i aktywnie spędzać z nimi czas.


Francuska marka Cebe ma w swojej ofercie szeroką gamę kasków, gogli i przede wszystkim okularów co pozwoli dobrać idealne modele zarówno do swoich zainteresowań, jak i aktywności. W Cebe można odkryć najnowsze technologie, wytrzymałe materiały i najciekawszy design niezależnie od tego, czy uprawiasz sport amatorsko, czy lubisz ekstremalne wyzwania. Okulary sportowe chronią oczy biegaczy, miłośników jazdy na rowerze czy górskich wypraw. Wytrzymałe szkła i elastyczne oprawy zapewnią stabilność i doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem.


Logo Cebe