Współpraca


Starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Mój udział w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związany jest z wysokimi kosztami podróży, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie górskie jest jedną z bardziej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie. Wiele imprez związanych z biegami, np. UTMB czy Festiwal w Krynicy, gromadzi ponad 15 tysięcy uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroką reklamę.

Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

współpraca

Sponsor zawodnika


Logo Energa

Grupa Energa aktywnie wspiera promocję zdrowego trybu życia, rozwój sprawności fizycznej i sport w wymiarze profesjonalnym. Prowadzi także działania, które nie tylko zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, ale również przynoszą wymierne efekty sportowe, czego przykładem jest wspieranie akademii sportowych czy programy, tj. Energa Basket Cup – ogólnopolski turniej minikoszykówki dla szkół podstawowych, w którym każdego roku bierze udział ok. 80 tys. dzieci.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.
Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km², co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Sponsorzy sprzętowi/Teamowi


Logo Buff

BUFF® Team Polska powstał w 2017 roku. To marka która jest nierozerwalnie związana ze sportami outdoorowymi, a w szczególności z biegami górskimi. Dzięki BUFF osiągam swoje cele oraz mogę planować następne starty! Jestem również zawodnikiem team’u międzynarodowego.

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.


Logo Columbia

Sponsorzy wspierający


Dzięki wsparciu znanej i cenionej firmy meblowej KLER mam możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności sportowych. Otrzymałem także możliwość wzięcia udziału w zawodach sportowych organizowanych poza granicami naszego kraju. „Chcę dążyć do perfekcji” – tak brzmi motto zawodowe założyciela firmy Pana Piotra Klera, który swoją firmę utworzył w 1973 roku, w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła, rozwinął ją z małego warsztatu rzemieślniczego w firmę produkującą meble wypoczynkowe o ustalonej wśród klientów marce na całym świecie. Jego ciągłe zamiłowanie do perfekcji, pasja do tego co się robi, talent, zdolności i osobiste predyspozycje pozwalające realizować wybraną drogę, ciężka praca, dyscyplina i konsekwencja w dążeniu do celu doprowadziły jego firmę na sam szczyt polskiego biznesu. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do grona wybrańców, którym firma KLER zaufała i których wspiera.


Logo Kler

Logo Coros

Amerykańska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości multisportowych zegarków. Cel – przełamywanie barier i ustalenia życiowych rezultatów, przy jednoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa w czasie startów, treningów oraz innych form intensywnego wysiłku fizycznego. Kluczowe modele stanowią Vertix, ApexPro oraz Apex (w opcjach 46 oraz 42), dedykowane zwłaszcza ultramaratończykom oraz podróżnikom ekstremalnym. Ważny element oferty kalifornijskiego producenta stanowi również Pace, zaprojektowany m.in. z myślą o specjalistach na dystansach poniżej ultra oraz triathlonistach. Ponadto, Coros sukcesywnie rozwija linię kasków dla rowerzystów.
Monitoring kluczowych aspektów – takich jak tętno, szybkość, wytrzymałość czy wydolność – podczas każdej z jednostek treningowych. Ocena możliwości organizmu w celu zwiększania bądź zredukowania wysiłku, a tym samym gwarancja jego bezpieczeństwa podczas wysiłku fizycznego. Dostarczenie dokładnych danych do optymalizacji parametrów oraz kompleksowa, graficzna analiza treningu. Dokładne informacje o lokalizacje, niezależnie od zakątka świata, w którym się aktualnie znajdujesz. Wszystko to otrzymujesz w postaci eleganckiego, lekkiego i wytrzymałego urządzenia z niezwykle żywotną baterią, idealnie dopasowującego się do kształtu Twojej dłoni.
Więcej informacji na www.coros.com
#ExplorePerfection; #corosvertix; #corosapexpro; #corosapex; #corospace; #coroswatch.

Partnerzy


 

Logo Sklep biegacza

Sklep Biegacza to sklep tworzony przez biegaczy i dla biegaczy. Niezbędny asortyment znajdą tu zarówno osoby zaawansowane, jak i te dopiero zaczynające przygodę z bieganiem. Niezależnie od tego czy planujesz start w wymagających, górskich zawodach czy trening w warunkach miejskich lub na stadionie lekkoatletycznym, w Sklepie Biagacza znajdziesz produkt, który pomoże Ci wznieść się na wyższy, sportowy pułap. Oferujemy szeroki wybór sprzętu, stawiając na wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Są one rekomendowane przez uznanych sportowców oraz ekspertów – biegaczy, zarazem pasjonatów dyscypliny, na co dzień pracujących w naszej sieci sklepów. Sklep Biegacza to coś więcej niż sklep – organizujemy m.in. regularne treningi i udział w zawodach w ramach projektu Sklep Biegacza Running Team. Oprócz tego aktywnie testujemy dostępne u nas produkty, organizujemy wydarzenia tematyczne i spotkania autorskie, również z uznanymi postaciami ze świata biegów. Wszystko po to, aby dostarczyć Wam, finalnym odbiorcom, możliwie najlepszy produkt, do którego jesteśmy osobiście, w 100% przekonani.
Więcej informacji nt. naszej sieci, aktualną ofertę produktową oraz lokalizację sklepów detalicznych znajdziesz na https://sklepbiegacza.pl.
Mając na względzie systematyczny rozwój kategorii biegów długodystansowych, specjalny dział znajdą dla siebie miłośnicy akcesoriów dla biegaczy. Jego ważny element stanowią multisportowe zegarki, w tym flagowe modele dynamicznie rozwijanej, amerykańskiej marki COROS. Jej ofertę możesz sprawdzić na https://sklepbiegacza.pl/products/coros/keyword,coros?keyword=coros.W ubiegłym roku do współpracujących i wspierających mnie partnerów dołączyło wrocławskie Centrum Stomatologii Rodzinnej DENTAL CORNER. Klinika ta zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym leczeniem pacjentów z całego Dolnego Śląska a także z zagranicy.
Na sukces Dental Corner składa się przede wszystkim zespół wyjątkowych specjalistów. Długoletnie doświadczenie wzbogacane udziałem w specjalistycznych szkoleniach daje pacjentom pewność, że otrzymują leczenie na najwyższym poziomie. DENTAL CORNER oferuje kompleksowe leczenie w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji, przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz sprzętu stomatologicznego.
Dzięki specjalistycznej opiece lekarzy z DENTAL CORNER mogę być spokojny o swoje zdrowie, wyznaczać sobie kolejne cele i rozwijać karierę sportową.


Logo Dental Corner

Logo Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Już wtedy staraliśmy się, aby dzięki naszym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. W ofercie firmy znaleźć można szeroką gamę produktów dla biegaczy – w tym przede wszystkim wózki biegowe z serii Thule Glide oraz wielofunkcyjne przyczepki rowerowe z rodziny Thule Chariot (które również można wykorzystać jako wózki biegowe). To doskonały sprzęt dla sportowców, którzy chcą włączyć do swoich treningów dzieci i aktywnie spędzać z nimi czas.


Francuska marka Cebe ma w swojej ofercie szeroką gamę kasków, gogli i przede wszystkim okularów co pozwoli dobrać idealne modele zarówno do swoich zainteresowań, jak i aktywności. W Cebe można odkryć najnowsze technologie, wytrzymałe materiały i najciekawszy design niezależnie od tego, czy uprawiasz sport amatorsko, czy lubisz ekstremalne wyzwania. Okulary sportowe chronią oczy biegaczy, miłośników jazdy na rowerze czy górskich wypraw. Wytrzymałe szkła i elastyczne oprawy zapewnią stabilność i doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem.


Logo Cebe