Współpraca


Starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Mój udział w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związany jest z wysokimi kosztami podróży, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie górskie jest jedną z bardziej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie. Wiele imprez związanych z biegami, np. UTMB czy Festiwal w Krynicy, gromadzi ponad 15 tysięcy uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroką reklamę.

Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji.

Informacje i szczegóły związane ze współpracą biznesową:
Łukasz Piątkiewicz
Email: piatkiewicz.lukasz@gmail.com
Tel: +48 514 333 843

współpraca

Sponsor główny


Logo Energa

Grupa Energa aktywnie wspiera promocję zdrowego trybu życia, rozwój sprawności fizycznej i sport w wymiarze profesjonalnym. Prowadzi także działania, które nie tylko zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, ale również przynoszą wymierne efekty sportowe, czego przykładem jest wspieranie akademii sportowych czy programy, tj. Energa Basket Cup – ogólnopolski turniej minikoszykówki dla szkół podstawowych, w którym każdego roku bierze udział ok. 80 tys. dzieci.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.
Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km², co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Sponsor oficjalny


Logo Buff

BUFF® Team Polska powstał w 2017 roku. To marka która jest nierozerwalnie związana ze sportami outdoorowymi, a w szczególności z biegami górskimi. Dzięki BUFF osiągam swoje cele oraz mogę planować następne starty! Jestem również zawodnikiem team’u międzynarodowego.

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.


Logo Columbia

Sponsorzy wspierający


Logo Maurten

Szwedzka firma Maurten zrewolucjonizowała rynek napojów nawadniających. Dużym problemem dla sportowców wytrzymałościowych są kwestie żołądkowe po przyjęciu izotoników. Maurten odkrył jak uniknąć tego typu problemów. Ich innowacyjny napój oraz żele są lepiej tolerowane przez sportowców dzięki zamknięciu wysokich stężeń węglowodanów w hydrożelach. Dodatkowo są one oparte tylko na naturalnych składnikach. Wielu czołowych zawodników wytrzymałościowych zarówno biegaczy jak i kolarzy zaufało ich produktom. Co więcej ich technologia oczekuje na opatentowanie.


Dzięki wsparciu znanej i cenionej firmy meblowej KLER mam możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności sportowych. Otrzymałem także możliwość wzięcia udziału w zawodach sportowych organizowanych poza granicami naszego kraju. „Chcę dążyć do perfekcji” – tak brzmi motto zawodowe założyciela firmy Pana Piotra Klera, który swoją firmę utworzył w 1973 roku, w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła, rozwinął ją z małego warsztatu rzemieślniczego w firmę produkującą meble wypoczynkowe o ustalonej wśród klientów marce na całym świecie. Jego ciągłe zamiłowanie do perfekcji, pasja do tego co się robi, talent, zdolności i osobiste predyspozycje pozwalające realizować wybraną drogę, ciężka praca, dyscyplina i konsekwencja w dążeniu do celu doprowadziły jego firmę na sam szczyt polskiego biznesu. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do grona wybrańców, którym firma KLER zaufała i których wspiera.


Logo Kler

Logo Coros

Amerykańska marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości multisportowych zegarków. Cel – przełamywanie barier i ustalenia życiowych rezultatów, przy jednoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa w czasie startów, treningów oraz innych form intensywnego wysiłku fizycznego. Kluczowe modele stanowią Vertix, ApexPro oraz Apex (w opcjach 46 oraz 42), dedykowane zwłaszcza ultramaratończykom oraz podróżnikom ekstremalnym. Ważny element oferty kalifornijskiego producenta stanowi również Pace, zaprojektowany m.in. z myślą o specjalistach na dystansach poniżej ultra oraz triathlonistach. Ponadto, Coros sukcesywnie rozwija linię kasków dla rowerzystów.
Monitoring kluczowych aspektów – takich jak tętno, szybkość, wytrzymałość czy wydolność – podczas każdej z jednostek treningowych. Ocena możliwości organizmu w celu zwiększania bądź zredukowania wysiłku, a tym samym gwarancja jego bezpieczeństwa podczas wysiłku fizycznego. Dostarczenie dokładnych danych do optymalizacji parametrów oraz kompleksowa, graficzna analiza treningu. Dokładne informacje o lokalizacje, niezależnie od zakątka świata, w którym się aktualnie znajdujesz. Wszystko to otrzymujesz w postaci eleganckiego, lekkiego i wytrzymałego urządzenia z niezwykle żywotną baterią, idealnie dopasowującego się do kształtu Twojej dłoni.
Więcej informacji na www.coros.com
#ExplorePerfection; #corosvertix; #corosapexpro; #corosapex; #corospace; #coroswatch.


Fit Mary to marka dedykowana osobom aktywnym, świadomym, nowoczesnym a jednocześnie doceniającym i szanującym naturę. Bazę produktów stanowią konopie siewne, które w sensie stricte sportowym oferują bardzo wiele korzyści, zaczynając od świetnego profilu aminokwasowego, poprzez szerokie bogactwo mikroelementów i witamin, kończąc na właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i balansujących działanie całego ludzkiego organizmu. W firmy znajdują się m.in.: olej konopny, białko konopne, baton energetyczny. Więcej: https://botanikafarm.com/pl/fit-mary/


Logo fitmary

Partner medyczny


 

Logo Sportklinik

SPORTOKLINIK to specjalistyczne Centrum Ortopedii i Traumatologii Sportowej, stworzone przez entuzjastów nowoczesnych technik leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu. Specjaliści z kliniki stosują najnowsze procedury , które pozwalają na sprawne, kompleksowe leczenie i szybki powrót do sprawności po urazie. Stała opieka lekarzy i fizjoterapeutów to ogromne wsparcie podczas przygotowań do sezonu ale także po zawodach.
Krakowskie centrum ortopedii i leczenia urazów sportowych zlokalizowane w stadionie Cracovia.

 • Specjalizuje się w zabiegach mało-inwazyjnych i oszczędzających stawy
  o Artroskopie i rekonstrukcje stawów
  o Leczenie urazów sportowych
  o Ortobiologia – biologiczne rekonstrukcje uszkodzeń
  o Endoprotezy stawów: kolanowy, biodrowy, ramienny i skokowy
 • Profesjonalna rehabilitacja i motoryczny trening funkcjonalny – przygotowanie do sportu oraz leczenie po kontuzjach.
 • Nowoczesne metody stosowane u zawodowych sportowców.
 • Współpraca z polskimi i zagranicznymi organizacjami naukowymi (PTArtro, AO, EFORT, ESSKA, ISAKS, EKA, AGA)

Partner


 

Naked Logo

Naked Sports Innvations to amerykańska firma założona przez dwójkę braci – biegacza górskiego oraz triatlonistę. Ich poszukiwania produktów, które pozwoliłyby im zabierać niezbędny sprzęt i zapas wody na treningi oraz zawody w sposób naprawdę wygodny zakończyły się fiaskiem. Sytuacja zmusiła więc do stworzenia własnych rozwiązań.

Wszystkie ich produkty cechują się niezwykłą innowacyjnością opartą na minimalistycznym projekcie, najwyższej jakości materiałami oraz dbałością o szczegóły. Oddychalność, lekkość i wytrzymałość niezwykłej siateczki Exopower, z której wykonane są pasy i kamizelki pozytywnie zaskakują nawet najbardziej wymagających użytkowników.