Współpraca


Starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Mój udział w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związany jest z wysokimi kosztami podróży, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie górskie jest jedną z bardziej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie. Wiele imprez związanych z biegami, np. UTMB czy Festiwal w Krynicy, gromadzi ponad 15 tysięcy uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroką reklamę.

Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

współpraca

Sponsorzy sprzętowi/Teamowi


Logo Buff

BUFF® Team Polska powstał w 2017 roku. To marka która jest nierozerwalnie związana ze sportami outdoorowymi, a w szczególności z biegami górskimi. Dzięki BUFF osiągam swoje cele oraz mogę planować następne starty!

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.


Logo Columbia

Sponsorzy wspierającyLogo Geberit

Międzynarodowa Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Koncern Geberit utrzymuje silną pozycję na większości europejskich rynków lokalnych, oferując unikalne wartości dodane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej


Dzięki wsparciu znanej i cenionej firmy meblowej KLER mam możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności sportowych. Otrzymałem także możliwość wzięcia udziału w zawodach sportowych organizowanych poza granicami naszego kraju. „Chcę dążyć do perfekcji” – tak brzmi motto zawodowe założyciela firmy Pana Piotra Klera, który swoją firmę utworzył w 1973 roku, w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła, rozwinął ją z małego warsztatu rzemieślniczego w firmę produkującą meble wypoczynkowe o ustalonej wśród klientów marce na całym świecie. Jego ciągłe zamiłowanie do perfekcji, pasja do tego co się robi, talent, zdolności i osobiste predyspozycje pozwalające realizować wybraną drogę, ciężka praca, dyscyplina i konsekwencja w dążeniu do celu doprowadziły jego firmę na sam szczyt polskiego biznesu. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do grona wybrańców, którym firma KLER zaufała i których wspiera.


Logo Kler


Logo High5

HIGH5 znaczy przybij piątkę. Z przyjemnością chcę poinformować, że wybrałem żywność funkcjonalną dla sportowców marki HIGH5 jako oficjalnego partnera w moich przygotowaniach i startach w nadchodzącym sezonie. Znacie mnie, cele zawsze mam ambitne, w drodze na szczyt mój organizm potrzebuje najlepszego naturalnego paliw. Dziękuję HIGH5 Polska za zaufanie i wsparcie. Cieszę się, że będę mógł być częścią Waszej drużyny #napedzanyHIGH5

Partnerzy


Jak odzież kompresyjna, to tylko ta dla najszybszych! Do grona moich partnerów dołączył światowy lider w dziedzinie kompresji sportowej, marka Compressport. Firma powstała w Szwajcarii i od kilku lat stopniowo zyskuje coraz większą renomę, ciesząc się popularnością i zaufaniem wśród biegaczy.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii liczę na poprawę krążenia krwi podczas wysiłku i wsparcia dla mięśni w trakcie regeneracji. Jeśli chodzi o mnie, to w przygotowaniach do kolejnych treningów i zawodów pomagają mi m.in. opaski kompresyjne, spodnie kompresyjne, skarpetki biegowe oraz odzież dla biegaczy zapewniająca komfort i klasowe wsparcie. Mam nadzieję, że duet Marcin Świerc & Compressport będzie mógł świętować najlepsze rezultaty!


Logo Compressport


Logo Sportiqu

Marka SPORTIQUE powstała dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą mieć pewność, że używają najwyższej jakości, zdrowych i skutecznych produktów do ciała. Sport jest naszą pasją. Naszym celem jest dostarczanie produktów opartych na naturalnych składnikach wspomagających wydajność podczas wysiłku fizycznego, zapobiegających kontuzjom, przyspieszających regenerację mięśni i skóry oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji osób aktywnych fizycznie. Odpowiadamy na potrzeby różnych dyscyplin sportowych, także Twojej ulubionej dyscypliny.W ubiegłym roku do współpracujących i wspierających mnie partnerów dołączyło wrocławskie Centrum Stomatologii Rodzinnej DENTAL CORNER. Klinika ta zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym leczeniem pacjentów z całego Dolnego Śląska a także z zagranicy.
Na sukces Dental Corner składa się przede wszystkim zespół wyjątkowych specjalistów. Długoletnie doświadczenie wzbogacane udziałem w specjalistycznych szkoleniach daje pacjentom pewność, że otrzymują leczenie na najwyższym poziomie. DENTAL CORNER oferuje kompleksowe leczenie w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji, przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz sprzętu stomatologicznego.
Dzięki specjalistycznej opiece lekarzy z DENTAL CORNER mogę być spokojny o swoje zdrowie, wyznaczać sobie kolejne cele i rozwijać karierę sportową.


Logo Dental Corner


Logo Sportlab

Sportslab to profesjonalne centrum diagnostki sportowej, które oferuje badania wydolnościowe. Doświadczeni specjaliści pomagają także zawodnikom w odkrywaniu tajników świadomego i skutecznego treningu. Dzięki profesjonalnym badaniom sportowym dokładnie poznajemy możliwości naszego organizmu. Dowiadujemy się jak trenować, aby trening przynosił upragnione rezultaty.


Założona w 1933 roku przez braci Kjellström marka SILVA to lider w produkcji wysokiej klasy sprzętu do aktywności outdoorowych. Lampy czołowe, kompasy i urządzenia GPS czy lornetki to tylko niektóre zaawansowane technologicznie wynalazki z bogatej oferty marki. Dla eksperta rodem ze Skandynawii nie istnieje pojęcie złej pogody, a jego produkty swoje prawdziwe oblicze pokazują przede wszystkim w najsurowszych warunkach. Ulewny deszcz, ciemność, zimno, śnieg, porywisty wiatr – produkty SILVA nie zawiodą cię podczas realizacji najbardziej wymagających wyzwań.


Logo silva

Logo Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Już wtedy staraliśmy się, aby dzięki naszym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. W ofercie firmy znaleźć można szeroką gamę produktów dla biegaczy – w tym przede wszystkim wózki biegowe z serii Thule Glide oraz wielofunkcyjne przyczepki rowerowe z rodziny Thule Chariot (które również można wykorzystać jako wózki biegowe). To doskonały sprzęt dla sportowców, którzy chcą włączyć do swoich treningów dzieci i aktywnie spędzać z nimi czas.


Dziękuję także firmie Fitcast, która umożliwiła mi korzystanie z produktów marki Compex. W stymulatorach Compex impulsy elektryczne są perfekcyjnie przystosowywane, aby zagwarantować efektywność, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Mięśnie w zasadzie nie są w stanie rozróżnić świadomego impulsu (zapoczątkowanego przez umysł) od tego wywołanego elektrycznie. Zasada działania jest identyczna. To naturalne! Dlatego moje treningi będą jeszcze bardziej efektywne oraz będę miał zapewnioną regenerację i odnowę. Dziękuję za zaufanie i wsparcie. Jestem wdzięczny, że mogę być ambasadorem marki Compex w Polsce.


Logo Compex

Logo Archmax

ARChMax to hiszpańska firma zajmująca się produkcją akcesoriów do biegania. W swojej ofercie posiada plecaki do biegania, pasy biodrowe do biegania. Produkty firmy ARCh Max świetnie sprawdzą się podczas biegania w terenie. Wszystkie produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz duża funkcjonalność. Dobrze dopasowują się do ciała a pasy biegowe mają możliwość przymocowania kijów co doskonale sprawdza się na biegach ultra.


Francuska marka Cebe ma w swojej ofercie szeroką gamę kasków, gogli i przede wszystkim okularów co pozwoli dobrać idealne modele zarówno do swoich zainteresowań, jak i aktywności. W Cebe można odkryć najnowsze technologie, wytrzymałe materiały i najciekawszy design niezależnie od tego, czy uprawiasz sport amatorsko, czy lubisz ekstremalne wyzwania. Okulary sportowe chronią oczy biegaczy, miłośników jazdy na rowerze czy górskich wypraw. Wytrzymałe szkła i elastyczne oprawy zapewnią stabilność i doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem.


Logo Cebe

Logo rehabilitanci.org.pl

Rehabilitanci.org.pl centrum diagnostyczno-rehabilitacyjne w Krakowie, które świadczy kompleksową i profesjonalną opiekę. Gabinet oferuje opiekę doświadczonych lekarzy – specjalistów ortopedii, oraz wykwalifikowanych fizjoterapeutów, pracujących skutecznymi metodami. Centrum zapewnia na miejscu dokładne badania ultrasonograficzne oraz fachową i rzeczową konsultację.
W razie potrzeby szybko i sprawnie zbadają i zdiagnozują jeśli przydarzy się jakaś kontuzja.