Treningi na Pomorzu

Tournee po Pomorzu – spotkania i treningi na północy Polski

Marcin Bieganie

Nad morzem też jest pięknie! Spotkania i treningi na północy Polski czyli Tournee po Pomorzu

Po szybkim rekonesansie trasy UTMB postanowiłem trochę odpocząć. Chyba zasłużyłem 😉

Wraz z Basia pojechaliśmy nad nasze polskie morze. Dobrze nam się kojarzą te tereny. Będąc już na drugim końcu Polski postanowiłem spotkać się z biegaczami na Pomorzu. Mimo, że maja daleko do gór, to startują w biegach górskich i mocno mi kibicują. Podczas małego tournee odwiedziłem Gdańsk, Szczecin i Bydgoszcz.

Na początek Gdańsk – najpierw spotkanie dla Energii, a wieczorem trening dla sklepu biegacza. Przyszła naprawdę spora grupa. Zrobiliśmy krótkie rozbieganie i trochę ćwiczeń, bo stabilizacja i sprawność dla biegacza górskiego jest bardzo ważna. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć i podpisywania kartek.

Następnie udaliśmy się do Szczecina. W tej części polski to jeszcze nie byłem. Niestety miasto przywitało nas wiatrem deszczem i zimnem. Ale prawdziwi biegacze żadnej pogody się nie boja. Wieczorne bieganie w Szczecinie przyciąga naprawdę dużo ludzi. Wspólne rozbieganie a potem mała rywalizacja. Kolejnego dnia byłem już w sklepie biegacza w Bydgoszczy, gdzie odbyło się bardzo miłe spotkanie z tutejszymi biegaczami.

To był długi tydzień ale bardzo przyjemny. Polskie morze i ludzie są wyjątkowi! Do zobaczenia następnym razem!

Trening na Pomorzu - Marcin Świerc Trening z Marcinem Świercem na Pomorzu Trening z Marcinem Świercem na Pomorzu