Obozy biegowe


Wszystkich zapalonych biegaczy oraz tych którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z bieganiem na ulicy, w terenie, w górach, zapraszamy na obozy biegowe w Tatrach, Beskidach i za granicą.

Obozem w Krynicy-Zdrój rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu. Obóz w Krynicy-Zdrój to jeden z zaledwie kilku jakie przygotowujemy w sezonie dlatego bardzo zależy nam na jakości naszych spotkań. Kolejny raz dotarły do nas osoby z niemal całej Polski: Tychy, Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Warszawa, Poznań czy…Mrągowo!

W tym roku co prawda pogoda nie była tak wiosenna jak w rok temu, ale za to przeżyliśmy dwie pory roku. Pierwsze dni obozu to prawdziwa polska złota jesień, druga część to już typowe zimowe warunki.

Podczas obozu skupiliśmy się przede wszystkim na wycieczkach biegowych, stabilizacji oraz właściwej regeneracji. Ponieważ przyjeżdżają do nas bardzo ambitne osoby, bardzo ważne jest spowodować, żeby każdy z nas trenował bardziej świadomie. Na sukces na mecie składa się bardzo wiele rzeczy, dlatego celem nadrzędnym każdego obozu jest po prostu bardziej świadome trenowanie.

Na obozie nie mogło zabraknąć gości. Jak zawsze na wysokości zadania stanęła Alicja Kierzkowska, a dr Piotr Kocełak opowiadając o suplementacji zaprezentował jeden z ciekawszych wykładów jaki miałem okazję usłyszeć.
Jeszcze raz dziękuje obozowiczom za dawkę pozytywnej energii.

Zapraszamy na obozy w terminach:
11-15 listopad 2020 r. – Wisła

Wszystkie zajęcia będą się odbywać pod czujnym okiem Marcina Świerca – najlepszego polskiego biegacza ultra, czołowego biegacza ultra na świecie. Wraz z Marcinem zajęcia będą prowadzić wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy od suplementacji, diety, fizjoterapii.

Czego będziemy mogli się nauczyć?

Głównym celem spotkań z nami będzie pokazanie Wam, jak prawidłowo dobierać środki treningowe, jak rozplanować i dobrać jednostki treningowe w zależności od tego, czy trenujecie do biegów płaskich, górskich czy ultra. Dowiecie się jak planować swój trening indywidualny w zależności od okresu w sezonie oraz jak osiągnąć najwyższą dyspozycje w zawodach, które są dla Was najważniejsze.

obozy biegowe

Obozy obejmują również wszelką wiedzę około biegową: taktykę, suplementację i regenerację, odnowę, wykorzystanie dostępnej techniki – praca z pulsometrem. Poza tym obozy biegowe to przede wszystkim okazja do poznania nowych biegowych Przyjaciół, dzielenie się pasją i doświadczeniami treningowymi. Dla uczestników naszych obozów oferowany jest bogaty pakiet obozowicza.

Ceny zawierają pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje – również wegetariańskie), wszystkie treningi, wykłady, wstęp do Parku Narodowego, na siłownię, sali gimnastycznej
i odnowę biologiczną (jacuzzi, sauna). Ceny nie zawierają dojazdu do i z miejsca obozu.

NA WSZYSTKIE OBOZY MOŻNA PRZYJECHAĆ Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ, RÓWNIEŻ Z DZIEĆMI.

Kontakt i rezerwacje

Tel.: [+48] 502 022 855
E-mail: kontakt.marcinteam@gmail.com