Cele na najbliższe sezony

SODA Studio Uncategorized

Rozwijać się sportowo i zdobywać doświadczenie, walcząc z najlepszymi zawodnikami na świecie – to moje najważniejsze wyzwanie. Pragnę reprezentować Polskę na imprezach rangi mistrzowskiej. W nadchodzącym sezonie chcę przede wszystkim obronić 3 tytuły Mistrza Polski z roku 2014 w Sky running, Maratonie Górskim oraz Ultramaratonie.
Jednak, aby sportowo się rozwijać zdecydowałem się na udział w Pucharze Świata w Ultra Sky Race. Bardzo ważnym startem, będą też Mistrzostwa Europy.

Moje plany na przyszłość

Rok 2015 roku ma być okresem zbierania międzynarodowych doświadczeń służących przygotowaniu do startu w najbardziej prestiżowej imprezie tego typu na świecie Ultra Trail du Mont Blanc na dystansie 170 km, z sumą przewyższeń ok. 9500m. Zamierzam to uczynić w roku 2016, gdzie mam nadzieje włączyć się w walkę o zwycięstwo.
Pragnę przekraczać swoje granice i wyznaczać nowe cele. Chcę dokonać tego, czego jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się w biegach ultra osiągnąć. Jestem przykładem na to, że mając w sobie pasję i determinację, nawet jeśli jest bardzo „pod górę” można osiągnąć sukces.
Marzą mi się starty na pozostałych kontynentach. Dobrze jest mieć marzenia. Jeszcze lepiej, móc je spełniać. Człowiek, który nie dąży do celu, nigdy ich nie osiągnie. To moje motto. Tego się trzymam!